Сервісне обслуговування систем автоматичного поливу, системи крапельного зрошення. Будь-яка система інженерних комунікацій потребує регулярного профілактичного обслуговування, поточного ремонту та контролю у більшому або меншому ступені. Такі вимоги потрібно ставити і до систем автоматичного поливу. Крім того, для систем поливу потрібне проведення обов’язкової щорічної зимової консервації. Тому для надійної і тривалої роботи таких систем повинно проводитися їх періодичне щорічне сервісне обслуговування.

Після закінчення літнього сезону експлуатації проводиться консервація системи автоматичного поливу на зимовий період, продувка мережі трубопроводів стислим повітрям, осушення накопичувальної ємності, підготовка до зберігання насосного обладнання та знеструмлення пристроїв керування системи автоматичного поливу.

Навесні здійснюється запуск системи поливу, очищення робочих частин дощувачів від талих нашарувань, перевірка трубопроводів на відсутність течі, а також загальне налаштування і перевірка працездатності всієї системи поливу.

Зателефонуйте нам +38(067 )707-86-63

або заповніть форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося