Фахівці компанії швидко та якісно проведуть монтаж системи автоматичного поливу на Вашій ділянці! Монтажні роботи бажано починати після виконання робіт з благоустрою території, завершення планування родючого шару, але до укладання газону.  Можливо здійснення установки системи поливу на територіях зі сформованим газоном, квітниками, деревами. У цьому випадки проводиться акуратне розрізання дернового покриву і подальше його відновлення.

Етапи встановлення систем автоматичного поливу у Львові

1. Розмітка території
На цьому етапі у відповідності з проектом системи поливу визначаються і відзначаються спеціальними прапорцями положення всіх дощувачів, місця розміщення боксів під е/м клапани, проводиться трасування майбутніх траншей за допомогою шпагату.

2. Облаштування траншей і монтаж основного технологічного обладнання
Облаштування траншей, в більшості випадків здійснюють вручну. При викопуванні траншеї на ділянці з існуючим газоном розкопування грунту здійснюється вручну пошарово. Викопаний грунт укладається на поліетиленову плівку вздовж траси. Ширина траншей для труб системи поливу повинна бути 25 см, глибина — 40 см. Монтаж здійснюється за допомогою компресійних фітингів. У місцях перетину трубопроводів з перешкодами (доріжки, мощення, та інші споруди) пропуск труб і кабелю управління здійснюється в заздалегідь встановлених «гільзах». Монтаж електромагнітних клапанів здійснюється в спеціальних пластикових боксах для зручного доступу та обслуговування. Електричні кабелі системи управління поміщаються в спеціальні поліетиленові труби й укладаються в траншеї разом з трубопроводами.

3. Підключення системи до джерела водопостачання

4. Встановлення контролера і датчика дощу
Контролери з живленням від мережі встановлюються в місцях, погоджених з Замовником, поблизу від лінії електроживлення з напругою 220В. Датчик дощу встановлюється в місцях, що забезпечують безперешкодне потрапляння опадів на чутливу частину (на стовпі, бічній поверхні будови, даху і т.д.).

5. Запуск системи та пусконалагоджувальні роботи
Після промивання труб і усунення можливих дефектів трубопровідні траншеї засипають. Продувні заглушки на дощувачах замінюють форсунками. Проводиться регулювання секторів поливу. Після цього проводиться програмування контролера і перевірка режимів роботи основних вузлів системи.

Замовивши у нас установку системи автоматичного поливу, Ви будете приємно здивовані рівнем організації роботи та кваліфікацією фахівців компанії «Аквацентр».

Зателефонуйте нам +38(067 )707-86-63

або заповніть форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося