Озеленення території передбачає штучне створення середовища із застосуванням природних компонентів. В результаті з’явиться новий складний екологічний комплекс, що має бути життєздатним. Тому послуги з озеленення ділянки, або саду слід довірити професіоналам. Наша компанія реалізує проекти озеленення приватних та громадських територій будь-якої складності. При створенні садів ми, звичайно ж, враховуємо тенденції ландшафтної моди, критерії стилів садового мистецтва. Але в  першу чергу — індивідуальність нашого замовника. Саме це дозволяє створювати та втілювати в життя ексклюзивні ландшафтні рішення. Кваліфіковані дизайнери компанії «Аквацентр Львів» розроблять і реалізують проект озеленення ділянки, яка зможе задовольнити смаки навіть найвибагливіших клієнтів. Озеленення починається з виміру ділянки, розробки його плану і створення тривимірної моделі майбутнього саду. Ви зможете побачити, як буде виглядати ваша ділянка в найдрібніших деталях. У своїй роботі ми враховуємо всі побажання клієнта, таким чином, Ви також зможете долучитися до захоплюючого процесу ландшафтного проектування. Секрет успішного озеленення будь-якої території — правильний вибір рослинності. Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати  рослини, які відмінно підійдуть під умови Вашої земельної ділянки.

Озеленення присадибної ділянки у Львові

Озеленення ділянки передбачає влаштування: квітника, міксбордера, рокарія, альпінарія, рабатки, партеру та газону.

Квітник — найпоширеніший  вид оформлення, як правило, для їхнього створення квіти підбираються за кольором, фактурою, строком цвітіння. Частіше використовуються багаторічники, але іноді висаджують і однорічники, і дворічники.

Альпінарій — це колекція альпійської й субальпійської флори. Його влаштовують у ботанічних садах та на приватних присадибних ділянках розміщаючи рослини в певному порядку. Для того щоб рослини виглядали природніше, їх зазвичай висаджують серед каменів на певному насипі грунту. Таким чином, виходить альпійська гірка.

Рабатка — квітник у вигляді смуги, завширшки від 0.5 до 3 м, обрамлений бордюрними декоративними рослинами. Кожна рабатка створюється з однієї культури або суміші одночасно квітучих рослин, як правило однорічних рослин.

Міксбордер — це квітник довільної форми, зазвичай довжина його набагато більша за ширину. Тому міксбордер можна розтягнути вздовж стіни заміського будинку, дачного паркану або паркувального майданчика, підкреслити ним вигин садової доріжки або крайку штучної водойми.

Щоб квіткова композиція привертала увагу з самої весни і до пізньої осені, міксбордер слід складати з кількох сортів та видів рослин. Яскравими плямами на міксбордері будуть виділятися однорічники, часто в нього включають рослини, які не дають цвітіння, але привабливі самі по собі. На задньому плані міксбордера садять високі рослини сходячи на нижчі аж до грунтопоривних.

Партер — композиція в горизонтальній площині, як правило, на значному відкритому просторі. Назва «партер» утворена з двох французьких слів «par» і «terre», що означає «по землі». Партер може бути газонним, квітковим і мереживним, у вигляді різноколірних узорів, виконаних з різних матеріалів, на основі все того ж газону.

Зателефонуйте нам +38(067) 673-02-04

або заповніть форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося