Сад для нас – це відкритий великий будинок, саме тому так важливо мати в ньому відокремлені місця і оглядові майданчики, щоб відчути співвідношення елементів пейзажу, місця для спілкування (альтанки, патіо і ін.), скульптуру як символ проникнення матеріального світу в природні умови. Практично будь-який парк включає багаточисельні лавки, ротонди, містки над водоймами. Це створюється для того, щоб ми могли насолоджуватись відпочинком споглядаючи пейзажі природи. Всім нам час від часу потрібна самота і спокій. Приватний будинок або заміська ділянка — ідеальне місце для відпочинку на лоні природи. На допомогу тим, хто хоче бути ближче до природи, але не може собі дозволити забути про належний рівень комфорту, приходять малі архітектурні форми. З їх допомогою внутрішній простір присадибної ділянки гармонійно приводить до потрібної стилістки і настрою. До малих архітектурних форм в саду відносяться дерев’яні огорожі, альтанки, трельяжі і перголи, вазони, садові меблі, барбекю, містки, лавки, дитячі майданчики і інші будови, розташовані на ділянці. Для виготовлення малих архітектурних форм можуть застосовуватися різні матеріали: дерево, камінь, цегла, метал, пластик і ін. Малі архітектурні форми мають не лише практичне призначення, але і є одним з головних елементів декоративного оформлення саду в ландшафтному дизайні.

Розрізняють такі види МАФ: перголи, трельяжі, альтанки, вазони, садові меблі, барбекю, місточки.

Трельяж це садово-паркова опора, виконана з дерева чи металу у вигляді ажурної решітки, стінки обсаджених декоративними в’юнкими рослинами. Їх прикріплюють до стін будівель або роблять у вигляді окремої конструкції, за допомогою якої можна обмежити будь-яку зону саду, закрити непривабливі споруди або виділити майданчик.

Пергола це декоративна конструкція, яка складається з дерев’яного або металевого каркасу з плоскою або сферичною поверхнею. У композиції саду пергола являє собою елемент, який підкреслює місце відпочинку і створює ефект самоти. Правильно розміщена пергола об’єднує різні зони саду, організовує простір, захищає від пекучих променів сонця. Перголи можна встановлювати як на галявині, так і у внутрішньому дворику. В результаті отримуємо затишне, недоступне вітрам місце для відпочику. Зазвичай перголи обсаджують диким виноградом, хмелем, жимолостю, древогубцем, трояндами, гліцинією та культурним виноградом.

Якщо Ви плануєте проводити свій вільний час з сім’єю та друзями на свіжому повітрі то альтанка Вам необхідна. Вона захистить Вас від дощу та сильного вітру, і ніяка погода не зможе зашкодити вашому відпочинку. Встановивши альтанку в своєму саду Ви не тільки забезпечите себе і свою сім’ю затишним місцем для відпочинку, але й доповните свій екстер’єр новим цікавим елементом, який стане гармонійним допоненням вашої ландшафтної композиції.

Комфорту та затишку присадибній ділянці завжди нададуть садові меблі. Вони гармонійно доповнять альтанку і садовий ансамбль у цілому. Дуже шляхетно й стильно виглядатимуть меблі з натурального або штучного каменю. Для романтичних садів, наповненихвільними й плавними лініями, різноманітними квітами й деревами з мережевним листям, як найкраще підійдуть ковані й литі лавки, плетині крісла та столи. Наші фахівці будуть раді допомогти вам підібрати і встановити необхідний садовий декор, вміло прикрасивши ним галявини і майданчики вашого саду. Завдяки цьому будь-який предмет, підкресленийний за допомогою рослин, неодмінно стане яскравим декоративним акцентом.

Вазони з рослинами нададуть можливість виділити певні елементи у вашому саду. Форми вазонів можуть бути як простими, так і досить складними. За типом вазони розділяються на переносні і стаціонарні. Виготовляються вазони з досить широкого спектру матеріалів. Щоб ваш сад набув унікальної і естетичної завершеності, дуже важливо не помилитися у виборі, від цього начебто не дуже значного елементу декору залежить, чи буде ваш сад володіти привабливою «родзинкою», яка зробить його сьогодення унікальним. Cаме вазони підкреслять особливості рослин їх неповторний шарм і красу. При правильному їх розміщенні зможна зробити так, щоб всі садові споруди, будинок, гараж гармонійно вписалися в простір вашого саду.

Витончений декоративний місток можна розмістити в саду навіть в тому випадку, якщо ділянка у вас зовсім невелика, і водойма на ній не обов’язкова. Декоративні містки внесуть неповторну оригінальність та колорит Вашій ділянці. Садові декоративні містки над водоймами і струмками – частина східного стилю культури, і використавши такий декоративний елемент в своєму садовому інтер’єрі, Ви створите в ньому справжню східну казку. Садові містки багатофункціональні, вони зрівняють розташовані на різній висоті садові ділянки, місток може служити переходом від альтанки або тераси в звичайну частину саду.

Барбекю це пристрій аналогічний мангалові, допомагає без проблем і труднощів самостійно приготувати м’ясо, рибу для себе і своїх гостей. Жаровня для барбекю займає зовсім мало місця за рахунок розбірної конструкції і, в той же час, позбавляє Вас від необхідності розводити вогнище прямо на землі і збирати жаровню з підручних засобів, що частенько виявляється вельми незручним заняттям.

Лавки в саду займають важливе місце. Це один з елементів садових меблів. Вона має бути зручною і сильно не відрізнятися від всього комплексу споруд. Інколи лавки розміщають серед щільних насаджень дерев і чагарників, лісового масиву, уздовж паркових алей. Матеріал виготовлення також досить всілякий: металева ковка, дерево, бетон, камінь.

Зателефонуйте нам +38(067) 673-02-04

або заповніть форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося