Ландшафтне проектування допомагає професійно спланувати місця відпочинку і правильно розташувати дерева і чагарники, квітники і газони, штучні водоймища, прокласти в потрібному місці доріжки, підпірні стінки і багато інших елементів ландшафтного дизайну. В основі створення прекрасного саду лежать майстерно розроблений дизайн і грамотне планування. Який би стиль Ви не обрали для створення свого саду, основою для успішного його втілення є планування і оформлення ділянки так, щоб вам було зручно і щоб не було дисгармонії з будинком і навколишнім пейзажем. Ландшафтне проектування — це фундамент Вашого майбутнього саду. Його здоров’я, краса значною мірою залежить від того, наскільки якісно виконана робота на цьому початковому етапі. Створення ландшафтного проекту починається з виконання проектно-дослідницьких робіт, які визначать стан Вашої ділянки, потім розробляється ідея і концепція майбутнього саду відповідно до Ваших побажань. Сучасний ландшафтний дизайн дозволяє запозичувати найкраще із існуючих стилів, і створювати щось нове, неповторне. Тінистий або сонячний, романтичний або консервативний, навіяний культурою таємничого Сходу або розкішшю французьких парків — Ви вільні у виборі не лише «географії» Вашого саду, але і його «настрою». На основі розробленої ідеї ландшафтні дизайнери і архітектори компанії “Аква Центр Львів” створять унікальний дизайн-проект, який ідеально підійде саме Вашій ділянці.

Ландшафтне проектування складається з етапів:

 • попередній етап (виїзд дизайнера, консультації)
 • геодезична зйомка (ескізна пропозиція)
 • генплан (розбивочне креслення)
 • посадкове креслення
 • план покриття
 • дендроплан
 • ескізні розробки ландшафтних композицій, складання кошторису
 • розробка окремих елементів ділянки (квітників, міксбордерів, альпінаріїв, водоймищ)
 • робочі креслення декоративних водойм
 • проектування малих архітектурних форм
 • проект системи атоматичного поливу
 • авторський нагляд

Створення концепції дизайну

Замовляючи проект, Ви хочете бути впевнені, що в ньому втіляться Ваші уявлення про оригінальний, красивий сад. Але далеко не всі Ваші побажання і фантазії дизайнера здійсненні в умовах конкретної ділянки. Характер рельєфу, освітленість, склад грунту і багато інших особливостей часто диктують свою волю дизайнерові, іноді навіть примушуючи відмовитися від одних ідей на користь інших, не менш ефектних і цікавих. Вашій ділянці може знадобитися вирівнювання або створення штучних пагорбів — але можна при плануванні саду вигідно і ефектно використовувати природні особливості рельєфу. Необхідність штучного освітлення і розміщення світильників залежить від природної освітленості території. Грунт на ділянці може бути непридатним для рослин, які Ви мали намір посадити в своєму саду — у такому випадку Вам буде запропоновано завезти на ділянку відповідний грунт, або,надати перевагу іншим рослинам — краще пристосованим до умов Вашого саду. Планувати системи дренажу та поливу також необхідно на стадії створення концепції дизайну. Адже жодного власника садиби не обрадує, якщо в процесі робіт з благоустрою та озеленення раптом з’ясується що запропоновані ескізи ландшафту не можуть бути побудовані з-за того, що не була вирішена проблема доступу або відведення вологи. Створюючи концепцію дизайну, ландшафтний архітектор компанії «Аква Центр Львів» обов’язково буде працювати в тісній співпраці з Вами. Його професіоналізм допоможе Вам втілити саме Ваші ідеї. Ви самі будете вирішувати, яким буде стиль майбутнього саду, які споруди в ньому будуть побудовані, а також виберете садові меблі і малі архітектурні форми. Фахівці компанії «Аква Центр Львів» зроблять Ваш сад красивим та гармонійним.

Ескізний проект

Концепція знаходить своє відображення в ескізному проекті саду, що представляє собою ряд документів:

форескіз —  план ділянки з поділом на функціональні зони (зелені зони, доріжки, водойми, майданчики для ігор і відпочинку тощо);

перспективні зображення дають уявлення про те, як територія саду буде виглядати з найбільш ефектних точок огляду. Композиційні ескізи, що відображають вигляд окремих елементів майбутнього ландшафту. Це можуть бути групи рослин, декоративні композиції, малі архітектурні форми і будови, вписані в ландшафт;

комп’ютерні ескізи дають досить достовірне подання про те, як буде виглядати ділянка після завершення всіх робіт на місцевості. Всі ескізи будуть надані Вам компанією «Аква Центр Львів» в декількох варіантах. Затверджений Вами варіант буде використаний в якості керівництва для підготовки та забезпечення робіт з благоустрою та озеленення Вашої ділянки.

Дзвоніть нам! Будь-який новий проект для нас — це новий крок до розвитку і осягнення гармонії!

Зателефонуйте нам +38(067) 673-02-04

або заповніть форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося