Ландшафтне освітлення — це освітлення об`єктів садової архітектури, доріжок, відпочинкових майданчиків, підсвічення скульптур, фонтанів і ставів, дерев, чагарників та ін.

Існує три види ландшафтного освітлення: функціональне, декоративне, підсвітка водних об`єктів

Функціональне освітлення потрібне для того, щоб вночі було безпечно та комфортно виходити з будинку, ходити та їздити по ділянці. У першу чергу повинні бути освітлені доріжки, ворота, парадний під’їзд (якщо є ганок, що виходить у сад або на задвір’я), позначені всі нерівності, сходинки, канави, колодязі і т. ін. Обов’язково повинно бути добре освітленим дорожне покриття, для легкого та безпечного пересування.Декоративне освітлення — застосовується, для того, щоб підкреслити окремі елементи ландшафту: дерева і чагарники, садові скульптури, вишуканий водоспад та фонтан. Декоративне світло покликане створювати настрій. Воно змушує зовсім по новому сприймати будинок та звичні куточки саду, які, в залежності від яскравості, спектральних характеристик та розміщення джерел освітлення можуть стати урочистими, святковими, таємничими або інтимними. Воно може привернути увагу до композиційних особливостів будинку, наприклад, акцентувати увагу на його симетричній побудові, особливостях оформлення або яких-небудь інших «родзинках» будівлі або прилеглого до неї саду.

Декоративне освітлення застосовується, для того, щоб підкреслити окремі елементи ландшафту: дерева і чагарники, садові скульптури, вишуканий водоспад та фонтан. Декоративне світло покликане створювати настрій. Воно змушує зовсім по новому сприймати будинок та звичні куточки саду, які, в залежності від яскравості, спектральних характеристик та розміщення джерел освітлення можуть стати урочистими, святковими, таємничими або інтимними. Воно може привернути увагу до композиційних особливостів будинку, наприклад, акцентувати увагу на його симетричній побудові, особливостях оформлення або яких-небудь інших «родзинках» будівлі або прилеглого до неї саду.

Підсвітка водних об’єктів ставів, басейнів, фонтанів. У темний період доби незвично ефектно виглядають підсвічені водойми, фонтани та водоспади. Побачивши одного разу мерехтливий та освітлений в темноті водний став, важко відмовитись від цієї феєрії. До цього ж при наявності штучних чи природніх водоймів вірно створене освітлення допоможе обіграти вигини струмків, підкреслити лінії каміння, водяних струй, статуй і рослин.

Зателефонуйте нам +38(067) 673-02-04

або заповніть форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося