1 етап. Після прийняття рішення про місцерозташування і форми водойми приступаємо до копання землі. Грунт знімається у відповідності з розмірами, глибиною і формою майбутнього озера. Після чого вирівнюємо стінки і дно котловану, при цьому треба ретельно перевірити грунт на відсутність твердих предметів (гострі камені, сміття, скло, метал і т.д.). Дно водойми повинно бути пологим і бажано робити послідовні сходинки для рівномірного розподілу тиску, зміцнення берегів і влаштування контейнерів з рослинами. Можна на дно насипати пісок (пісочна подушка).

2 етап. Вистелаємо котлован геотекстилем. Він перешкоджає прориву плівки при її укладанні і захищає її від тертя об грунт.

3 етап. Укладаємо гідроізоляційну плівку. На сьогоднішній день існує великий вибір плівки як із ПВХ так і з бутилкаучуку, вони є різних розмірів і товщини. Відповідно, чим більше водойма, тим товстіша повинна бути плівка. Вони також відрізняються по морозостійкості і терміну експлуатації. В залежності від типу плівки вона може бути просто покладена або склеєна спеціальним клеєм. Краї плівки повинні виходити на 80 см за межі озера, щоб мати можливість щільно притиснути їх різними важкими матеріалами (камені, галька, грунт). Коли вся територія водойми застелена плівкою слід встановити насос і фільтр. Їх встановлюють у відповідності з розмірами водойми. Насоси та фільтри встановлюють необхідної потужності і відповідним діаметром труб.

4 етап. Коли все розкладено і встановлено, можна наливати воду. Наповнюється водойма на дві третини глибини.

5 етап. На цьому етапі відбувається декорування водойми. Берегову лінію можна декорувати великими каменями або ж дрібною галькою. Посадка рослин-важливий і невід’ємний елемент в облаштуванні ставка. Оформлення водойми може бути різноманітним в залежності від функціонального призначення.Наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати прибережні та водні рослини.

Зателефонуйте нам +38(067 )707-86-63

або заповніть форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося