Ми надаємо наступні послуги:

  • Проектування штучних водойм, водоспадів, фонтанів будь-якої площі
  • Створення штучних водойм
  • Будівництво струмків, водоспадів, фонтанів
  • Обслуговування водойм.
  • Продаж та обслуговування фільтраційного обладнання німецької компанії OASE

Сьогодні штучні водойми досить популярні. Штучний ставок — це і прикраса садової ділянки, і можливість розведення риби, як в декоративних, так і в промислових цілях. Але створення штучних водойм справа складна, яку слід довіряти тільки професіоналам. Адже недостатньо вирити котлован і залити в нього воду — в цьому випадку, максимум, що ви отримаєте — це болото.

Наша компанія пропонує весь комплекс послуг по створенню та обслуговуванню штучних водойм. Ми довгий час займаємося проектуванням, створенням і обслуговуванням штучних водойм.

Створення штучних водойм в декоративних цілях — це найбільш популярна послуга для приватних садових і заміських ділянок. Дійсно, невеликий ставок, можливо, з водоспадом, оточений квітами, чагарником — це найкраща прикраса будь-якого саду. У такій водоймі можна розводити декоративні водні рослини і риб, але в цьому випадку, водойма потребує більш ретельного догляду, ніж звичайний ставок, без всякої живності. Проектування штучних водойм для розведення риб вимагає більшої уваги, ніж створення декоративних водойм.

Саме такими знаннями і досвідом володіють співробітники компанії Акацентр. Тому створення штучних водойм та їх обслуговування співробітниками нашої компанії — це гарантія вашого повного задоволення.

Проектування штучних водойм проводиться з урахуванням навколишнього ландшафту, типу місцевості, з урахуванням флори, що росте поблизу майбутньої водойми. Враховується все — і форма, і розмір, і тип, і призначення водойми. І, звичайно ж, проектування водойми проводиться у відповідності з вашими побажаннями. Створення водойм проводиться із застосуванням сучасних технологій і новітніх, високоякісних гідроізоляційних матеріалів. Наші штучні водойми довговічні, стійкі до зрушень грунту, механічних пошкоджень.

Обслуговування водойм — це цілий комплекс послуг. Сюди входить боротьба з цвітінням водойм, очистка як водойми так і фільтраційної системи, та ще безліч найрізноманітніших видів робіт. Окремого слова заслуговує створення біологічної рівноваги у водоймах. Управління будь-якою екосистемою, в тому числі, і екосистемою окремої водойми, завдання більш ніж складне. Але професіоналізм, досвід, розуміння схем саморегулювання екосистеми, застосування нових технологій, дозволяє максимально швидко добитися потрібного результату.

Обслуговування штучних водойм.

Дуже важливим моментом є обслуговування водойм. Догляд за водоймою ділять на весняне, осіннє і сезонне обслуговування:

Весняне: полягає в відкачці та очищення дна водойми від мулу та сміття, обрізки, підгодівлі, пересадці водних рослин, монтажі та запуску системи фільтрації, насосів, запуск риби.

Осіннє: чистка обладнання, підготовка рослин до перезимівлі, консервація водойми на зимовий період. Підготовка озера до зими — це складна робота, що вимагає підвищеної уваги і професіоналізму. Якщо в озері будуть зимувати риби і водні рослини, то необхідно встановити аератор.

Сезонне: полягає в прибиранні сміття в озері, очищенню системи фільтрації, технічного обслуговування обладнання, догляд за водними рослинами, підгодівля. Проводиться 2-3 рази на місяць.

Очищення води в ставку. Ваш водойму завжди потребує дбайливого ставлення і дбайливого догляду. Найголовніше завдання-це вберегти водойму від засмічення. Велику небезпеку створюють падаючі листя, які гниють у воді і засмічують стік і фільтри. В осінній час листя виловлюють сачком або натягують сітку на поверхню водойми. У літній період необхідно встановити скімер (поверхневий фільтр): часточки бруду всмоктуються з поверхні водойми, поки вони не осіли на дно. Можливо ще використання донного пилососа, він видаляє з дна мул.

Боремося з промерзанням водойми Щоб озеро не промерзало, можна встановити в ньому спеціальний пристрій, який являє собою невеликий насос, який витягує з глибини на поверхню більш теплу воду, яка сприяє збереженню температури озера, щоб не було льоду.

Будівництво штучної водойми

Після прийняття рішення про місцерозташування і форми водойми приступаємо до копання землі. Грунт знімається у відповідності з розмірами, глибиною і формою майбутнього озера. Після чого вирівнюємо стінки і дно котловану, при цьому треба ретельно перевірити грунт на відсутність твердих предметів (гострі камені, сміття, скло, метал і т.д.). Дно водойми повинно бути пологим і бажано робити послідовні сходинки для рівномірного розподілу тиску, зміцнення берегів і влаштування контейнерів з рослинами. Можна на дно насипати пісок (пісочна подушка).

2 етап. Вистелаємо котлован геотекстилем. Він перешкоджає прориву плівки при її укладанні і захищає її від тертя об грунт.

3 етап. Укладаємо гідроізоляційну плівку. На сьогоднішній день існує великий вибір плівки як із ПВХ так і з бутилкаучуку, вони є різних розмірів і товщини. Відповідно, чим більше водойма, тим товстіша повинна бути плівка. Вони також відрізняються по морозостійкості і терміну експлуатації. В залежності від типу плівки вона може бути просто покладена або склеєна спеціальним клеєм. Краї плівки повинні виходити на 80 см за межі озера, щоб мати можливість щільно притиснути їх різними важкими матеріалами (камені, галька, грунт). Коли вся територія водойми застелена плівкою слід встановити насос і фільтр. Їх встановлюють у відповідності з розмірами водойми. Насоси та фільтри встановлюють необхідної потужності і відповідним діаметром труб.

4 етап. Коли все розкладено і встановлено, можна наливати воду. Наповнюється водойма на дві третини глибини.

5 етап. На цьому етапі відбувається декорування водойми. Берегову лінію можна декорувати великими каменями або ж дрібною галькою. Посадка рослин-важливий і невід’ємний елемент в облаштуванні ставка. Оформлення водойми може бути різноманітним в залежності від функціонального призначення.Наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати прибережні та водні рослини.

Зателефонуйте нам +38(067 )707-86-63

або заповніть форму і ми обов’язково з вами зв’яжемося