Компанія Аквацентр
Львівська обл. Пустомитівський р-н, с. Солонка, вул. Стуса, 13
Пн-Пт: 07:00 - 17:00

Компанія «Аквацентр» є офіційним представником компанії RainBird (США), яка є світовим лідером виробництва систем, що здійснють автоматичний полив. Ми пропонуємо високоякісне обладнання та супутні товари для систем  атоматичного поливу, послуги по проектуванню та встановленню таких систем.

Ми пропонуємо наступні послуги:

  • проектування  систем автоматичного поливу;
  • монтаж ситем орошення, насосних станцій, мереж водопостачання;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • реставрація та оновлення існуючих систем поливу;
  • консультації по вибору і продаж поливочного обладнання RainBird.

На все обладнання, а також на змонтовані нами системи автоматичного поливу та крапельного зрошення надається гарантія. Широкий асортимент і повний комплекс обладнання для систем поливу. Складські запаси на території України з широким асортиментом та постійним поповненням. Розробка проектів будь-якої складності.

Проектування систем автоматичного поливу

 Грамотне проектування системи поливу — запорука якісного результату. Система поливу рослин на ділянці повинна передбачати як зрошення великих однорідних площ, наприклад, газонів, так і невеликих ділянок (квітників, альпінаріїв і т.д.), на яких можуть знаходитися різні групи рослин з різними потребами у волозі. Також на ділянці існують як сонячні, так і тінисті місця, для поливу яких, звичайно ж, потрібна різна кількість води. Та й сама ділянка далеко не завжди являє собою абсолютно рівну поверхню — тільки фахівець може оцінити правильність застосування того чи іншого обладнання.
Таким чином, планування системи поливу прямо залежить від технічних даних ділянки, а саме: типу рельєфу і перепадів висот, співвідношення тіньових і сонячних місць на території, наявності джерел води і їх якості, розташування будов, системи дренажу, якості грунту, а також від переліку і розташування насаджень. Таке складне завдання має вирішуватися в кілька етапів професійними інженерами в тісній співпраці з агрономами, котрі досконало знають особливості посадок на ділянці. Найзручніше проводити проектування системи автоматичного поливу спільно з складанням ландшафтного проекту.

Монтаж систем автоматичного поливу

Фахівці компанії швидко та якісно проведуть монтаж системи автоматичного поливу на Вашій ділянці! Монтажні роботи бажано починати після виконання робіт з благоустрою території, завершення планування родючого шару, але до укладання газону.  Можливо здійснення установки системи поливу на територіях зі сформованим газоном, квітниками, деревами. У цьому випадки проводиться акуратне розрізання дернового покриву і подальше його відновлення.

Монтаж системи автоматичного поливу можна розділити на основні етапи:

1. Розмітка території
На цьому етапі у відповідності з проектом системи поливу визначаються і відзначаються спеціальними прапорцями положення всіх дощувачів, місця розміщення боксів під е/м клапани, проводиться трасування майбутніх траншей за допомогою шпагату.

2. Облаштування траншей і монтаж основного технологічного обладнання
Облаштування траншей, в більшості випадків здійснюють вручну. При викопуванні траншеї на ділянці з існуючим газоном розкопування грунту здійснюється вручну пошарово. Викопаний грунт укладається на поліетиленову плівку вздовж траси. Ширина траншей для труб системи поливу повинна бути 25 см, глибина — 40 см.

Монтаж здійснюється за допомогою компресійних фітингів. У місцях перетину трубопроводів з перешкодами (доріжки, мощення, та інші споруди) пропуск труб і кабелю управління здійснюється в заздалегідь встановлених «гільзах». Монтаж електромагнітних клапанів здійснюється в спеціальних пластикових боксах для зручного доступу та обслуговування. Електричні кабелі системи управління поміщаються в спеціальні поліетиленові труби й укладаються в траншеї разом з трубопроводами.

3. Підключення системи до джерела водопостачання

4. Встановлення контролера і датчика дощу
Контролери з живленням від мережі встановлюються в місцях, погоджених з Замовником, поблизу від лінії електроживлення з напругою 220В. Датчик дощу встановлюється в місцях, що забезпечують безперешкодне потрапляння опадів на чутливу частину (на стовпі, бічній поверхні будови, даху і т.д.).

5. Запуск системи та пусконалагоджувальні роботи
Після промивання труб і усунення можливих дефектів трубопровідні траншеї засипають. Продувні заглушки на дощувачах замінюють форсунками. Проводиться регулювання секторів поливу. Після цього проводиться програмування контролера і перевірка режимів роботи основних вузлів системи.

Замовивши у нас установку системи автоматичного поливу, Ви будете приємно здивовані рівнем організації роботи та кваліфікацією фахівців компанії «Аквацентр».

Сервісне обслуговування систем автоматичного поливу Львів

Сервісне обслуговування систем автоматичного поливу, системи крапельного зрошення. Будь-яка система інженерних комунікацій потребує регулярного профілактичного обслуговування, поточного ремонту та контролю у більшому або меншому ступені. Такі вимоги потрібно ставити і до систем автоматичного поливу. Крім того, для систем поливу потрібне проведення обов’язкової щорічної зимової консервації. Тому для надійної і тривалої роботи таких систем повинно проводитися їх періодичне щорічне сервісне обслуговування.

Після закінчення літнього сезону експлуатації проводиться консервація системи автоматичного поливу на зимовий період, продувка мережі трубопроводів стислим повітрям, осушення накопичувальної ємності, підготовка до зберігання насосного обладнання та знеструмлення пристроїв керування системи автоматичного поливу.

Навесні здійснюється запуск системи поливу, очищення робочих частин дощувачів від талих нашарувань, перевірка трубопроводів на відсутність течі, а також загальне налаштування і перевірка працездатності всієї системи поливу.

 

img_divider

Каталоги обладнання Rain Bird

Мікрозрошення (PDF 2,8 Мб рос.) переглянути скачати

Орошувачі: спреї та форсунки (PDF 1,53 Мб рос.) переглянути скачати

Орошувачі: ротори та форсунки (PDF 3,45 Мб рос.) переглянути скачати

Електромагнітні клапани (PDF 2,34 Мб рос.) переглянути скачати

Контролери та аксесуари (PDF 1,33 Мб рос.) переглянути скачати

9В контролери (PDF 1,87 Мб рос.) переглянути скачати

Центральні системи (PDF 2,07 Мб рос.) переглянути скачати

Повний каталог (PDF 7,47 Мб рос.) переглянути скачати

Ціни на обладнання

Обладнання RainBird (США) переглянути скачати

Фітінги ASTORE (Італія) переглянути скачати

img_divider

Нал. контролерівСпреїКлапани

Капельний поливРоториКлапанні бокси