Компанія Аквацентр
Львівська обл. Пустомитівський р-н, с. Солонка, вул. Стуса, 13
Пн-Пт: 07:00 - 17:00

Сучасне життя не стоїть на місці і вимагає від людини все більше уваги і часу. Занурюючись в повсякденний клопіт, ми не встигаємо відновити свої сили. І саме в такі моменти потрібно просто стикнутися з прекрасним, з тим, що називається красою, з природою. Спілкування з природою – незамінний елемент людського життя, який допомагає звільнитися від тягаря щоденних проблем, вирватися із звичної метушні великого міста, ширше поглянути на навколишній світ і пізнати красу природи. Ландшафтний дизайн – шлях до гармонії людини з навколишнім світом.

Він не лише дозволяє знайти контакт з природою, але і позитивно впливає на загальне самопочуття людини, значно покращуючи його як психологічний, так і фізичний стан. Ландшафтний дизайн — це не просто благоустрій території, це комплексний підхід до зміни зовнішнього вигляду, прилеглої до будинку території, шляхом активного використання природних компонентів. Ландшафтний дизайн здатний зробити Ваш сад затишним, красивим, оригінальним і неповторним. Компанія «Аква Центр Львів» пропонує індивідуальні авторські рішення і бездоганну якість в області ландшафтного дизайну, використовуючи багатий досвід минулого і застосовуючи останні розробки і сучасні технології.

Ландшафтний дизайн робить наше життя частиною природи 

Працівники нашої компанії — це талановиті люди, професіонали своєї справи, що володіють досвідом роботи на найвищому рівні в області ландшафтного дизайну. Компетентність колективу компанії – це гарантія втілення в життя нових неповторних ідей.
Налагоджені зв’язки з кращими садовими центрами дають нам можливість «поселити» у Вашому саду найблагородніші рослини. А міцні партнерські стосунки з найбільшими світовими виробниками устаткування і знання ринку зеленого будівництва дозволяють компанії обходитися без посередників, що істотно впливає на ціну матеріалів і комплектуючих.

Якісні матеріали і сучасне технічне обладнання компанії – створення і втілення будь-яких проектів на найвищому рівні. Тому у Вас залишаться лише приємні спогади про процес створення Вашого саду або парку, а сам сад буде радувати Вас довгі роки.

Компанія «Аква Центр Львів» пропонує наступні види робіт:

  • Ландшафтне проектування
  • Благоустрій і озеленення території
  • Влаштування і догляд за газоном
  • Малі архітектурні форми і освітлення
  • Укладання садових доріжок і догляд за садом
  • Будівництво фонтанів, водойм, водоспадів
  • Розробка і монтаж систем автоматичного поливу
  • Встановлення дренажних систем і підпірних стінок

В ландшафтній архітектурі існує два основних стилі: регулярний (формальний) і пейзажний (ландшафтний)

Пейзажний стиль

Наприкінці XVIII століття на противагу формальному в Англії з’явився пейзажний стиль, основною ідеєю якого стало максимальне наближення до натуральної природи і, певною мірою, навіть наслідування її. Такому виду планування не властива симетрія, прямі лінії і взагалі будь-яка «правильність». Будинок заховано у зелені паркових посадок. Замість килимових клумб тут змішані квітники, замість партерних газонів відкриті галявини. 

Ритмічні, регулярні посадки дерев витіснені різнопородними групами та масивами. Однак і така природність та гармонійність ґрунтується на законах художньої композиції. Ми радимо використовувати при ландшафтному проектуванні саме пейзажний стиль, бо він має необмежені потенційні можливості, адже природа є нескінченним джерелом нових ідей для створення неповторних ландшафтів.

Регулярний стиль

Регулярному стилю притаманні прямі лінії, правильні геометричні фігури та симетрія. На перехрестях прямих алей розміщують водойми з фонтанами, вази з квітами, клумби з чудернацькими узорами, античну скульптуру. Характерним елементом формального парку є партер, який розташовується перед основною будівлею, це здебільшого поєднання газонів, квітників, води, декоративних елементів, що пов′язані між собою і органічно вписується у загальний геометричний малюнок. Домінантою формального парку завжди є будинок і весь оточуючий ландшафт підпорядкований йому. І хоча сади формального стилю існували ще у Давньому Єгипті, розквіт цього стилю пов′язаний з ландшафтною архітектурою Франції.

img_divider