Компанія Аквацентр
Львівська обл. Пустомитівський р-н, с. Солонка, вул. Стуса, 13
Пн-Пт: 07:00 - 17:00

Обслуговування штучних водойм у Львові

Дуже важливим моментом є обслуговування водойм. Догляд за водоймою ділять на весняне, осіннє і сезонне обслуговування:

Весняне: полягає в відкачці та очищення дна водойми від мулу та сміття, обрізки, підгодівлі, пересадці водних рослин, монтажі та запуску системи фільтрації, насосів, запуск риби.

Осіннє: чистка обладнання, підготовка рослин до перезимівлі, консервація водойми на зимовий період. Підготовка озера до зими — це складна робота, що вимагає підвищеної уваги і професіоналізму. Якщо в озері будуть зимувати риби і водні рослини, то необхідно встановити аератор.

Сезонне: полягає в прибиранні сміття в озері, очищенню системи фільтрації, технічного обслуговування обладнання, догляд за водними рослинами, підгодівля. Проводиться 2-3 рази на місяць.

Очищення води в ставку. Ваш водойму завжди потребує дбайливого ставлення і дбайливого догляду. Найголовніше завдання-це вберегти водойму від засмічення. Велику небезпеку створюють падаючі листя, які гниють у воді і засмічують стік і фільтри. В осінній час листя виловлюють сачком або натягують сітку на поверхню водойми. У літній період необхідно встановити скімер (поверхневий фільтр): часточки бруду всмоктуються з поверхні водойми, поки вони не осіли на дно. Можливо ще використання донного пилососа, він видаляє з дна мул.

Боремося з промерзанням водойми Щоб озеро не промерзало, можна встановити в ньому спеціальний пристрій, який являє собою невеликий насос, який витягує з глибини на поверхню більш теплу воду, яка сприяє збереженню температури озера, щоб не було льоду.